O nás

   Převzal jsem tenhle e-shop, abych pomohl komunitě traderů a investorů najít vhodnou literaturu. To, že jsem nenašel žádný obchod zaměřený na trading tématiku, mě přimělo jeden takový založit. 

     Momentálně jsme jediný internetový obchod v ČR zaměřený na prodej knih o investování a tradingu. U nás najdete vše, co k obchodování na burze budete potřebovat. Snažíme se neustále aktualizovat naši nabídku, aby náš výběr byl co nejkvalitnější. Pečlivě vybíráme knihy, které Vás opravdu někam posunou. Ať už jste začátečník, pokročilý a nebo profesionální trader či investor, najdete u nás určitě tituly, které Vám pomohou na cestě k úspěchu na burze!

     Zatím se nám povedlo shromáždit na jedno místo drtivou většinu zajímavých českých i zahraničních knih současnosti na téma trading, investování nebo obchodování na burze v češtině (nebo slovenštině). Většina opravdu kvalitních knih je psána samotnými tradery nebo investory a také hlavně ty nabízíme. 

     Forex, Akcie, Opce, Komodity, Kryptoměny. To vše a mnoho dalšího najdete u nás na jednom místě. V budoucnu chceme nabídku rozšířit o zahraniční tituly v angličtině, elektronické knihy, trading manuály, webináře a podobně!